33 lata tradycji
Markowa jakość
Realizacja do 5 tygodni
5 lat gwarancji
Zadzwoń
tel. +48 609 340 106
Napisz do nas
salon@studiowiking.pl
Wojska Polskiego 29
70-246 Szczecin

Opinie

Doświadczenie, o którym się mówi

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu mebli kuchennych na wymiar zaowocowało w postaci bardzo wielu zadowolonych klientów ze Szczecina, jak i całej Polski, którzy chętnie polecają naszą firmę, jak i wracają do naszych usług.

Zachęcamy do zapoznania się z niektórymi opiniami na temat Studia Wiking.

Kazimierz

Bardzo wysokiej jakości produkty oraz świetna, bardzo fachowa obsługa. Polecam.

Dorota

Witam, zakończył się u mnie montaż mebli kuchennych WIKING 🙂 Muszę przyznać, że jestem zadowolona z bardzo sympatycznej i profesjonalnej obsługi. Kuchnia wygląda rewelacyjnie i spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Serdecznie Polecam!

Agata

Kuchnia prezentuje się na żywo jeszcze lepiej niż na projektach i wizualizacjach. Podejście do klienta profesjonalne, a obsługa niezwykle przyjazna. Zlecenie zrealizowane sprawnie. Cena zdecydowanie adekwatna do jakości i wykonania. Czego chcieć więcej 🙂 Jest pięknie! Rodzice są bardzo zadowoleni ze swojej nowej kuchni 🙂

Przemek

Polecam Studio Mebli Kuchennych Wiking jako bardzo rzetelnego dostawcę. Projekt kuchni, która powstała w moim mieszkaniu i jej wykonanie jest bez żadnych zarzutów. Do tego można liczyć na fachową poradę i współpracę na etapie projektowania – to bardzo istotne dla osiągnięcia zadowalającego efektu końcowego. Jeśli miałbym po raz drugi wybierać wykonawcę mojej kuchni, nie wahałbym się wrócić!

Masz pytania? To świetnie!
Zadzwoń do nas!
tel. +48 609 340 106
salon@studiowiking.pl

Nasi partnerzy:

VIP Kuchnie
TRES Szczecin
Rosenthal
FRANKE
Siemens
VIP Home
Bafsel Progress
Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa

Komfort Klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego oferujemy szereg usług, który pozwoli stworzyć idealną kuchnię od podstaw. Rozmawiamy z Wami, by ustalić Wasze potrzeby, następnie wykonujemy wszystkie pomiary, wizualizacje, by na końcu zmaterializować Wasze wizje i wreszcie zamontować gotowe meble.

Fachowa pomoc i wsparcie

Fachowa pomoc i wsparcie

Nasz zespół zawsze służy radą i fachową pomocą. Błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy i z wielką chęcią wspieramy naszych Klientów, również długo po zrealizowaniu zlecenia. Z uśmiechem odpowiadamy na Wasze pytania i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasze priorytety

Nasze priorytety

Wy, drodzy Klienci! Każdego z Was już od blisko 30 lat traktujemy jak nasze pierwsze zlecenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu oraz bezpieczeństwie zainwestowanych pieniędzy, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytym szacunkiem i niegasnącą od 1990 roku pasją.