33 lata tradycji
Markowa jakość
Realizacja do 5 tygodni
5 lat gwarancji
Zadzwoń
tel. +48 609 340 106
Napisz do nas
salon@studiowiking.pl
Wojska Polskiego 29
70-246 Szczecin

O firmie

Markę Wiking utworzyliśmy blisko trzydzieści lat temu, w 1990 roku i od tego czasu zbieramy doświadczenie oraz rozwijamy swoje usługi na rynku polskim i zagranicznym. Przez te wszystkie lata nauczyliśmy się jak dobierać najwłaściwsze rozwiązania na podstawie życzeń i sugestii naszych Klientów, a jakość naszych realizacji została doceniona niezliczoną ilość razy. Taką jakość udało nam się uzyskać poprzez współpracę z doświadczonymi i profesjonalnymi projektantami oraz przez ciągłe zapoznawanie się z najnowszymi trendami i technologiami tworzenia wysokiej jakości mebli kuchennych. Dzięki zastosowaniu komputerowych symulacji nasz zespół jest w stanie dostosować zestaw mebli do każdego wnętrza, a każdy z naszych klientów może mieć dokładny wgląd w to, jak będzie wyglądała jego przyszła kuchnia.

Równie ważny w naszych realizacjach jest komfort i bezpieczeństwo użytkowania mebli. Stawiamy przez to na sprawdzone rozwiązania oraz nowoczesny sprzęt do zabudowy pochodzący od znanych i cenionych na świecie producentów. Każdy taki zestaw traktujemy jako kompleksowe rozwiązanie – przyglądamy się najdrobniejszym detalom i dobieramy to, co sprawdzi się najlepiej w każdej nowoczesnej kuchni.

Dzięki współpracy z profesjonalnymi partnerami biznesowymi zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu AGD, uwzględniające miedzy innymi stylistykę i funkcjonalność.

Nasza firma prężnie rozwija się po dziś dzień, a naszym celem jest przede wszystkim tworzenie kuchni o niepowtarzalnym charakterze, które zachwycą naszych Klientów i gości ich domów. Dzięki zadowoleniu naszych Klientów budujemy silną markę – Studio Wiking.

 

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty kuchni nowoczesnych i kuchni klasycznych, naszych realizacji, jak i kontaktu przez naszą stronę internetową.

 

Masz pytania? To świetnie!
Zadzwoń do nas!
tel. +48 609 340 106
salon@studiowiking.pl

Nasi partnerzy:

VIP Kuchnie
TRES Szczecin
Rosenthal
FRANKE
Siemens
VIP Home
Bafsel Progress
Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa

Komfort Klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego oferujemy szereg usług, który pozwoli stworzyć idealną kuchnię od podstaw. Rozmawiamy z Wami, by ustalić Wasze potrzeby, następnie wykonujemy wszystkie pomiary, wizualizacje, by na końcu zmaterializować Wasze wizje i wreszcie zamontować gotowe meble.

Fachowa pomoc i wsparcie

Fachowa pomoc i wsparcie

Nasz zespół zawsze służy radą i fachową pomocą. Błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy i z wielką chęcią wspieramy naszych Klientów, również długo po zrealizowaniu zlecenia. Z uśmiechem odpowiadamy na Wasze pytania i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasze priorytety

Nasze priorytety

Wy, drodzy Klienci! Każdego z Was już od blisko 30 lat traktujemy jak nasze pierwsze zlecenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu oraz bezpieczeństwie zainwestowanych pieniędzy, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytym szacunkiem i niegasnącą od 1990 roku pasją.