33 lata tradycji
Markowa jakość
Realizacja do 5 tygodni
5 lat gwarancji
Zadzwoń
tel. +48 609 340 106
Napisz do nas
salon@studiowiking.pl
Wojska Polskiego 29
70-246 Szczecin

Sprzęt AGD Szczecin

Kompleksowe wyposażenie gospodarstw domowych

Wyposażając nasze domy lub lokale mieszkalne, zaopatrujemy się nie tylko w meble, systemy oświetlenia i artykuły użytku domowego. W skład podstawowego wyposażenia każdego gospodarstwa wchodzą także elektryczne urządzenia, zwiększające poziom funkcjonalności mieszkania, oraz umożliwiające gotowanie i sprzątanie. Oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt AGD (Szczecin), gdzie mogą Państwo nabyć wszystkie potrzebne urządzenia elektryczne, zarówno wolnostojące, jak również do zabudowy. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroko rozbudowany asortyment urządzeń kuchennych, łazienkowych, a także niezbędnych do sprzątania. Mogą Państwo dobrać urządzenia według marki, zastosowanych funkcji oraz według klasy energetycznej.

Urządzenia elektryczne do domów

W kuchniach domowych podstawowym wyposażeniem jest zabudowany okap, płyta indukcyjna zabudowana w blacie, a także lodówka, której sposób zastosowania zależy najczęściej od wolnej powierzchni metrażowej w kuchni. Dodatkowym wyposażeniem jest także kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz ekspres do kawy. W większości nowoczesnych mieszkań i gospodarstw domowych, znajduje się także telewizor, pralka, jak również urządzenia elektryczne przeznaczone do sprzątania i odkurzania. Wszystkie urządzenia i dobry jakościowo sprzęt AGD (Szczecin) dostępny jest do nabycia w naszym studio w Szczecinie. Zarówno dla nas, jak również dla Państwa, wysoko ceniona jest jakość urządzeń, które stosowane są w gospodarstwach domowych. Szczególnie w pomieszczeniach kuchennych, gdzie stosowanych sprzętów AGD w Szczecinie jest najwięcej.

Rodzaje sprzętu AGD

W Państwa domach i lokalach mieszkalnych mogą zostać zastosowane specjalnie zaprojektowane meblościanki kuchenne, z uwzględnieniem montażu wybranego sprzętu AGD (Szczecin), przeznaczonego do zabudowy. Są to między innymi lodówki, piekarniki elektryczne, kuchenki mikrofalowe, a także ekspresy do kawy i okapy. Wszystkie te artykuły zostaną zabudowane, jeśli w projekcie aranżacji kuchni taki sposób montażu sprzętu AGD (Szczecin) został uwzględniony. Wymaga to precyzyjnego rozmieszczenia urządzeń elektrycznych, w taki sposób, aby nie obniżyć poziomu funkcjonalności kuchni, a jednocześnie uzyskać oczekiwany przez Państwa efekt. Najlepszy sprzęt AGD (Szczecin) czeka właśnie na Państwa. Wysokiej jakości, wielofunkcyjne sprzęty AGD w Szczecinie do Państwa domów są dostępne w szczecińskim Studio Wiking, gdzie dobieramy je zgodnie z Państwa oczekiwaniami oraz przystosowujemy do zabudowy w taki sposób, aby pięknie prezentowały się w pomieszczeniach.

Masz pytania? To świetnie!
Zadzwoń do nas!
tel. +48 609 340 106
salon@studiowiking.pl

Nasi partnerzy:

VIP Kuchnie
TRES Szczecin
Rosenthal
FRANKE
Siemens
VIP Home
Bafsel Progress
Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa

Komfort Klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego oferujemy szereg usług, który pozwoli stworzyć idealną kuchnię od podstaw. Rozmawiamy z Wami, by ustalić Wasze potrzeby, następnie wykonujemy wszystkie pomiary, wizualizacje, by na końcu zmaterializować Wasze wizje i wreszcie zamontować gotowe meble.

Fachowa pomoc i wsparcie

Fachowa pomoc i wsparcie

Nasz zespół zawsze służy radą i fachową pomocą. Błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy i z wielką chęcią wspieramy naszych Klientów, również długo po zrealizowaniu zlecenia. Z uśmiechem odpowiadamy na Wasze pytania i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasze priorytety

Nasze priorytety

Wy, drodzy Klienci! Każdego z Was już od blisko 30 lat traktujemy jak nasze pierwsze zlecenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu oraz bezpieczeństwie zainwestowanych pieniędzy, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytym szacunkiem i niegasnącą od 1990 roku pasją.