33 lata tradycji
Markowa jakość
Realizacja do 5 tygodni
5 lat gwarancji
Zadzwoń
tel. +48 609 340 106
Napisz do nas
salon@studiowiking.pl
Wojska Polskiego 29
70-246 Szczecin

Projektowanie mebli i kuchni w Szczecinie

Projektowanie nowoczesnych pomieszczeń kuchennych

Doskonale wiemy, jak ważne jest dla Państwa kompleksowe wyposażenie kuchni z zachowaniem pełnej funkcjonalności i estetyki wizualnej wnętrza. Ma na to wpływ sposób wykończenia i wyposażenia w meblościankę, a także inne elementy znajdujące się w kuchni. W Państwa kuchni nie może zabraknąć miejsca na naczynia, wybrane sprzęty kuchenne AGD, a także wolnej przestrzeni do swobodnego poruszania się po pomieszczeniu. Dlatego przed przystąpieniem do wykończenia i wyposażenia kuchni, konieczne jest odpowiednie zaplanowanie umiejscowienia wszystkich elementów wyposażenia. Mamy dla Państwa przygotowaną ofertę profesjonalnego projektowania kuchni w szczecińskim Studio Wiking, gdzie bardzo skrupulatnie dobieramy wszystkie materiały wykończeniowe, elementy wyposażenia oraz wykonujemy projekt wnętrza.

Zastosowanie mebli w kuchni domowej

Pomieszczenie kuchenne przeznaczone jest do przechowywania naczyń, żywności, przygotowywania posiłków oraz napojów. Niezależnie od wielkości pomieszczenia lub aneksu kuchennego, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Państwa wymaganiom dotyczącym wyposażenia kuchni. Podstawowym elementem każdej kuchni jest meblościanka z blatem, umożliwiająca schowanie wszystkich naczyń oraz narzędzi kuchennych w szafkach i szufladach. Zastosowany w meblościance blat umożliwia bezpieczne i komfortowe przygotowywanie żywności do gotowania lub smażenia. Oferujemy Państwu profesjonalne projektowanie mebli w Szczecinie, dostosowując ich wysokość, szerokość i głębokość  do metrażu kuchni. Dostosujemy także blat oraz wykonamy wycięcia na płytę indukcyjną i zlewozmywak kuchenny.

Usługi profesjonalnych projektantów wnętrz

Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego programu komputerowego nasi projektanci wykonają na Państwa zlecenie usługę kompleksowego projektowania kuchni w szczecińskim studio. Przed przystąpieniem do realizacji projektu wykonujemy pomiar pomieszczenia, niezbędny do rozpoczęcia świadczenia usługi. Dobieramy materiały wykończeniowe, a także wszystkie meble kuchenne, uwzględniając wybrany przez Państwa materiał wykonania, jego strukturę oraz odcień. Następnie tworzymy oryginalną kompozycję, a wykonany projekt przekazany zostaje do Państwa akceptacji. Jeśli projekt nie spełnia oczekiwań, nanosimy poprawki lub wykonujemy wizualizację od podstaw, aż do momentu uzyskania pełnego zadowolenia ze świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz czekamy na Państwa zlecenie.

Masz pytania? To świetnie!
Zadzwoń do nas!
tel. +48 609 340 106
salon@studiowiking.pl

Nasi partnerzy:

VIP Kuchnie
TRES Szczecin
Rosenthal
FRANKE
Siemens
VIP Home
Bafsel Progress
Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa

Komfort Klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego oferujemy szereg usług, który pozwoli stworzyć idealną kuchnię od podstaw. Rozmawiamy z Wami, by ustalić Wasze potrzeby, następnie wykonujemy wszystkie pomiary, wizualizacje, by na końcu zmaterializować Wasze wizje i wreszcie zamontować gotowe meble.

Fachowa pomoc i wsparcie

Fachowa pomoc i wsparcie

Nasz zespół zawsze służy radą i fachową pomocą. Błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy i z wielką chęcią wspieramy naszych Klientów, również długo po zrealizowaniu zlecenia. Z uśmiechem odpowiadamy na Wasze pytania i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasze priorytety

Nasze priorytety

Wy, drodzy Klienci! Każdego z Was już od blisko 30 lat traktujemy jak nasze pierwsze zlecenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu oraz bezpieczeństwie zainwestowanych pieniędzy, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytym szacunkiem i niegasnącą od 1990 roku pasją.