33 lata tradycji
Markowa jakość
Realizacja do 5 tygodni
5 lat gwarancji
Zadzwoń
tel. +48 609 340 106
Napisz do nas
salon@studiowiking.pl
Wojska Polskiego 29
70-246 Szczecin

Profesjonalne projektowanie wnętrz i aranżacja apartamentów w Szczecinie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy klient jest w stanie samodzielnie zaaranżować wnętrze kuchenne, łazienkowe lub pomieszczenia mieszkalne. Aby dobrać materiały wykończeniowe oraz meble w określonym stylu, wymagana jest doskonała znajomość trendów, a także dostępność materiałów na rynku. Przedstawiamy więc Państwu ofertę profesjonalnego projektowania wnętrz w Szczecinie.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych i użytkowych

Po dokonaniu pomiarów wnętrza w Państwa gospodarstwach domowych lub lokalach użytkowych, realizujemy profesjonalne projektowanie wnętrz (Szczecin) zgodnie z Państwa wytycznymi. Do realizacji wykorzystujemy program komputerowy, dzięki któremu możemy przedstawić wizualizację wnętrza w formie 3D. Każdy wykonany przez nas projekt na Państwa zamówienie, zostaje przedstawiony do akceptacji, a wszelkie poprawki nanosimy bez dodatkowych kosztów. Nasi projektanci doskonale znają każdy styl wykończeniowy oraz posiadają wiedzę i doświadczenie, związane z rozmieszczeniem mebli i artykułów wyposażenia w pomieszczeniach kuchennych, łazienkowych, a także w sypialniach i pokojach dziennych. Profesjonalne projektowanie wnętrz (Szczecin) jest gwarancją pełnej satysfakcji, oraz trwałości. Projektanci doskonale dobierają meble, kolor i strukturę blatów kuchennych, a także artykuły wyposażenia do zastosowanych wcześniej materiałów wykończeniowych, tworząc piękną kompozycję stylistyczną.

Projekt wykończenia luksusowych apartamentów 

Profesjonalna aranżacja apartamentów w Szczecinie realizowana jest na każde zamówienie w naszym studio. W każdym projekcie uwzględniamy Państwa wytyczne oraz sugestie. Prace nad projektem realizujemy w ustalonym z Państwem terminie. Wszelkie zmiany w projekcie wykonamy do kilku dni roboczych. Zlecenia traktujemy priorytetowo, nie zależnie od konfiguracji i rodzaju aranżowanego wnętrza. Apartamenty wykończone w stylu minimalistycznym, skandynawskim oraz nowoczesnym, charakteryzują się funkcjonalnością oraz komfortem użytkowania. Oferujemy więc Państwu kompleksową usługę, związaną z aranżacją wnętrz mieszkalnych, między innymi, takich jak salony, sypialnie oraz pomieszczenia kuchenne i łazienkowe. Przed przystąpieniem do realizacji projektu, dokonamy pomiarów wnętrza, co ma na celu możliwie jak najlepsze odwzorowanie pomieszczeń w projekcie 3D. Aranżację wykonamy również, jeśli nie mają Państwo pomysłu na eleganckie wykończenie i wyposażenie apartamentu. Wówczas zaproponujemy kilka naszych pomysłów i aranżacji, co pozwoli Państwu na wybranie najlepszego stylu wykończeniowego do apartamentu. Profesjonalne projektowanie wnętrz (Szczecin) serdecznie zaprasza do współpracy! Zlecając wykonanie projektu wnętrza w naszym studio w Szczecinie, oszczędzą Państwo mnóstwo czasu, wymaganego do zapoznania się z nowoczesnymi sposobami aranżacji.

Masz pytania? To świetnie!
Zadzwoń do nas!
tel. +48 609 340 106
salon@studiowiking.pl

Nasi partnerzy:

VIP Kuchnie
TRES Szczecin
Rosenthal
FRANKE
Siemens
VIP Home
Bafsel Progress
Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa

Komfort Klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego oferujemy szereg usług, który pozwoli stworzyć idealną kuchnię od podstaw. Rozmawiamy z Wami, by ustalić Wasze potrzeby, następnie wykonujemy wszystkie pomiary, wizualizacje, by na końcu zmaterializować Wasze wizje i wreszcie zamontować gotowe meble.

Fachowa pomoc i wsparcie

Fachowa pomoc i wsparcie

Nasz zespół zawsze służy radą i fachową pomocą. Błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy i z wielką chęcią wspieramy naszych Klientów, również długo po zrealizowaniu zlecenia. Z uśmiechem odpowiadamy na Wasze pytania i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasze priorytety

Nasze priorytety

Wy, drodzy Klienci! Każdego z Was już od blisko 30 lat traktujemy jak nasze pierwsze zlecenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu oraz bezpieczeństwie zainwestowanych pieniędzy, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytym szacunkiem i niegasnącą od 1990 roku pasją.