29 lat tradycji
Markowa jakość
Realizacja do 5 tygodni
5 lat gwarancji
Zadzwoń
tel. +48 609 340 106
Napisz do nas
salon@studiowiking.pl
Wojska Polskiego 29
70-246 Szczecin

Meble na wymiar w Szczecinie

Meble są niemal tak samo istotnym czynnikiem jak rozkład mieszkania, wyposażenie kuchni i łazienki czy wykończenie podłóg – mają znaczący wpływ zarówno na komfort użytkowania danej przestrzeni, jak i jej wizualny odbiór przez domowników i gości.  Odpowiednio dobrane mogą znacznie podnieść jakość funkcjonowania domowników, ożywić wnętrze oraz nadać mu indywidualnego charakteru. Nasza firma chętnie wykorzysta wiele lat doświadczenia w tworzeniu kompozycji na wymiar, aby sprostać wymaganiom nawet największego estety i wraz z Państwem stworzyć wymarzone i niepowtarzalne komplety mebli.


Meble na wymiar są również idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń o niestandardowych wymiarach lub znajdujących się na poddaszu z dużymi spadami. Dostosowana do tego typu realiów aranżacja nie tylko pomoże w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń, lecz również wydobyć z niej to, co najlepsze. Wizualny urok może iść w parze z funkcjonalnością, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.


Meble na wymiar w Szczecinie


W szczecińskim Studiu Wiking zajmujemy się nie tylko wykonaniem, ale i montażem segmentów na wymiar, również tych meblowych. W zależności od Państwa oczekiwań możemy dostosować do nich ofertę i wykonać komplety w różnym stylu, o wymiarach pasujących do danego pomieszczenia. Indywidualne podejście do klienta pozwala na wiele modyfikacji jeszcze w trakcie powstawania projektu. Dodatkowo mamy w zwyczaju pracować na najwyższej jakości materiałach – mistrzowsko obrobione drewna i metale w połączeniu z naszym doświadczeniem w klejeniu i zbijaniu mebli zaowocują ich długowiecznością oraz pięknym wyglądem na całe lata. Stacjonując w Szczecinie, pomożemy uwydatnić piękno niejednego pomieszczenia na terenie miasta lub w jego okolicach.
 
Zalety mebli na wymiar w pigułce:
• można je dostosować do indywidualnych preferencji klienta,
• pomagają w maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni,
• dzięki nim wnętrze zyskuje na funkcjonalności,
• łatwiej wkomponować w pomieszczenie więcej mebli do przechowywania, dzięki którym poprawiona zostaje organizacja wyposażenia i łatwiej utrzymuje się porządek,
• perfekcyjne dopasowanie do wszystkich ścian i zakamarków pomieszczenia, nawet tych o nietypowym kształcie czy wymiarach,
• wysoka jakość wykonania i trwałość,
• podczas produkcji korzystamy z naturalnych, jakościowych materiałów i tworzyw,
• obsłużymy klientów na terenie całego Szczecina,
• spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających miłośników drewnianych mebli.
 
 

Masz pytania? To świetnie!
Zadzwoń do nas!
tel. +48 609 340 106
salon@studiowiking.pl

Nasi partnerzy:

VIP Kuchnie
TRES Szczecin
Rosenthal
FRANKE
Siemens
VIP Home
Bafsel Progress
Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa

Komfort Klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego oferujemy szereg usług, który pozwoli stworzyć idealną kuchnię od podstaw. Rozmawiamy z Wami, by ustalić Wasze potrzeby, następnie wykonujemy wszystkie pomiary, wizualizacje, by na końcu zmaterializować Wasze wizje i wreszcie zamontować gotowe meble.

Fachowa pomoc i wsparcie

Fachowa pomoc i wsparcie

Nasz zespół zawsze służy radą i fachową pomocą. Błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy i z wielką chęcią wspieramy naszych Klientów, również długo po zrealizowaniu zlecenia. Z uśmiechem odpowiadamy na Wasze pytania i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasze priorytety

Nasze priorytety

Wy, drodzy Klienci! Każdego z Was już od blisko 30 lat traktujemy jak nasze pierwsze zlecenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu oraz bezpieczeństwie zainwestowanych pieniędzy, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytym szacunkiem i niegasnącą od 1990 roku pasją.