33 lata tradycji
Markowa jakość
Realizacja do 5 tygodni
5 lat gwarancji
Zadzwoń
tel. +48 609 340 106
Napisz do nas
salon@studiowiking.pl
Wojska Polskiego 29
70-246 Szczecin

Meble klasyczne Szczecin

Budowa domu, kupno mieszkania czy gruntowny remont. Urządzenie własnego miejsca na ziemi to przyjemność, ale również podejmowanie przemyślanych decyzji. Dom – to tam ładujemy akumulatory po ciężkim dniu, przeżywamy radości i smutki. Dobrze zaprojektowane i urządzone wnętrze pomaga w codziennym funkcjonowaniu i cieszy oko, dodając w zwykły dzień solidną porcję optymizmu.

Meble klasyczne (Szczecin) oferują Państwu szeroki wybór asortymentu. Posiadamy różne rodzaje produktów: sofy, stoły, stoliki i ławy, krzesła, fotele i szezlongi czy łóżka. W jednym miejscu znajdą Państwo szeroki wybór w atrakcyjnych cenach.

Coraz większą popularnością cieszą się wnętrza urządzone w stylu klasycznym czy wręcz eklektycznym. Czas wystroju nowoczesnego, minimalistycznego czy skandynawskiego odchodzi w niepamięć. Coraz więcej osób decyduje się na klasykę. Dlaczego? Ponieważ jest uniwersalna, daje poczucie komfortu i eleganci. Jednak czym są właściwie meble klasyczne (Szczecin)?

Meble klasyczne w Szczecinie 

Jest to pojęcie bardzo szerokie. Dla jednych meblem klasycznym będą wzory antyczne czy dworskie, dla innych wzory użytkowe z XX wieku. Oferujemy Państwu zarówno desenie typowo antyczne, jak i pochodzące z XX wieku. Przy wyborze należy kierować się własnymi upodobaniami i preferencjami. Stworzyliśmy dla Państwa salon meblowy, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie. Różne style i gatunki oferowanych produktów pozwolą na zaspokojenie najbardziej oryginalnych potrzeb naszych klientów. To do Państwa należy wybór, my służymy radą, pomocą i zaoferowaniem idealnego produktu. 

Unikalność 

W obecnych czasach meble klasyczne (Szczecin) charakteryzują się swoją prostotą, masową produkcją, brakiem oryginalności. Dużo łatwiej zdefiniować, jakie do klasycznych nie należą. Wykonanie z metalu czy tworzyw sztucznych. Krzykliwe kolory i wzornictwo oparte na ostrych, geometrycznych kształtach. Duża ilość szkła czy ledowe podświetlenie. Generalnie każdy produkt jest do siebie podobny. Do tego często słaba jakość wykonania i brak przykładania uwagi do detali. Nic dziwnego, że coraz więcej osób szuka perfekcyjnie wykonanych produktów. Meble klasyczne (Szczecin) wykonane są z najwyższą starannością – sprawdź sam! Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mebli klasycznych w Szczecinie.

Stworzenie idealnej przestrzeni, odnalezienie własnego stylu, ukierunkowanie swoich upodobań to proces, który należy zacząć od nas samych. Jest to czasami długa droga poprzedzona licznymi potyczkami, by wreszcie zdać sobie sprawę, co tak naprawdę nam się podoba i do czego dążymy. Klasycyzm i prostota to styl, do którego należy dojrzeć.

Masz pytania? To świetnie!
Zadzwoń do nas!
tel. +48 609 340 106
salon@studiowiking.pl

Nasi partnerzy:

VIP Kuchnie
TRES Szczecin
Rosenthal
FRANKE
Siemens
VIP Home
Bafsel Progress
Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa

Komfort Klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego oferujemy szereg usług, który pozwoli stworzyć idealną kuchnię od podstaw. Rozmawiamy z Wami, by ustalić Wasze potrzeby, następnie wykonujemy wszystkie pomiary, wizualizacje, by na końcu zmaterializować Wasze wizje i wreszcie zamontować gotowe meble.

Fachowa pomoc i wsparcie

Fachowa pomoc i wsparcie

Nasz zespół zawsze służy radą i fachową pomocą. Błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy i z wielką chęcią wspieramy naszych Klientów, również długo po zrealizowaniu zlecenia. Z uśmiechem odpowiadamy na Wasze pytania i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasze priorytety

Nasze priorytety

Wy, drodzy Klienci! Każdego z Was już od blisko 30 lat traktujemy jak nasze pierwsze zlecenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu oraz bezpieczeństwie zainwestowanych pieniędzy, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytym szacunkiem i niegasnącą od 1990 roku pasją.