33 lata tradycji
Markowa jakość
Realizacja do 5 tygodni
5 lat gwarancji
Zadzwoń
tel. +48 609 340 106
Napisz do nas
salon@studiowiking.pl
Wojska Polskiego 29
70-246 Szczecin

Kompleksowe wyposażenie kuchni w Szczecinie

Dokonując zakupu domu w stanie surowym zamkniętym, obowiązkiem właściciela jest wykończenie i wyposażenie domu. Dotyczy to także nowych lokali mieszkalnych w bloku i apartamentowcach. Każdy chciałby umeblować pomieszczenia według swoich preferencji, a szczególnie ważnym jest kuchnia. W naszym studio oferujemy Państwu wykonanie wizualizacji wnętrza kuchennego, z uwzględnieniem wszystkich Państwa wytycznych oraz sugestii. Następnie sporządzamy kosztorys, a po jego akceptacji przystępujemy do produkcji mebli kuchennych, które będą jedyne w swoim rodzaju.

Oryginalne wykończenie i wyposażenie kuchni

Jeśli nie mają Państwo własnego pomysłu na aranżację kuchni, przygotowaliśmy ofertę kompleksowego wyposażenia kuchni w Szczecinie. W naszym studio zaproponujemy Państwu kilka różnych stylów wykończeniowych oraz nowoczesne, ciekawe i oryginalne rozwiązania dla małych i dużych pomieszczeń kuchennych. Specjalizujemy się także w aranżacji aneksów kuchennych, zapewniając zachowanie maksymalnej funkcjonalności pomieszczenia. Wszystkie elementy wyposażenia kuchennego wykonujemy z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu zastosowane meblościanki kuchenne zachowają trwałość oraz będą odporne na różnego rodzaju zniszczenia.

Profesjonalna aranżacja wnętrz kuchennych

Naszym projektantom doskonale znane są wszystkie stylistyki. Dobierzemy dla Państwa jeden styl i aranżację, która przypada Państwu do gustu, aby czuli się Państwo doskonale podczas korzystania z kuchni. Niezwykle ważny jest w tym przypadku dobór odpowiedniej kolorystyki wybranych mebli kuchennych oraz podstawowych elementów wyposażenia, jak również dopasowanie ich do całości projektu mieszkania. Zastosowany styl wykończeniowy, a także aranżacja którą dla Państwa przygotujemy, zachowa swoją oryginalność na najbliższe kilka lat. Jednocześnie we wnętrzu kuchennym zostanie zachowany wysoki poziom funkcjonalności i estetyki wizualnej.

Praktyczne wyposażenie kuchni

Bardzo trudno jest dobrać gotową meblościankę z blatem, względem posiadanej powierzchni metrażowej wnętrza kuchennego. Oferujemy Państwu wykonanie profesjonalnego pomiaru. Na podstawie wymiarów pomieszczenia, zaprojektujemy meblościankę uwzględniając szerokość, wysokość i głębokość szafek oraz szuflad w taki sposób, aby zastosowanie meblościanki nie obniżało funkcjonalności wnętrza. Wybiorą Państwo także materiał, z którego mają zostać wykonane meble, a także ich odcień i strukturę. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną dla Państwa ofertą kompleksowego wyposażenia kuchni w szczecińskim Studio Wiking.

Masz pytania? To świetnie!
Zadzwoń do nas!
tel. +48 609 340 106
salon@studiowiking.pl

Nasi partnerzy:

VIP Kuchnie
TRES Szczecin
Rosenthal
FRANKE
Siemens
VIP Home
Bafsel Progress
Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa

Komfort Klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego oferujemy szereg usług, który pozwoli stworzyć idealną kuchnię od podstaw. Rozmawiamy z Wami, by ustalić Wasze potrzeby, następnie wykonujemy wszystkie pomiary, wizualizacje, by na końcu zmaterializować Wasze wizje i wreszcie zamontować gotowe meble.

Fachowa pomoc i wsparcie

Fachowa pomoc i wsparcie

Nasz zespół zawsze służy radą i fachową pomocą. Błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy i z wielką chęcią wspieramy naszych Klientów, również długo po zrealizowaniu zlecenia. Z uśmiechem odpowiadamy na Wasze pytania i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasze priorytety

Nasze priorytety

Wy, drodzy Klienci! Każdego z Was już od blisko 30 lat traktujemy jak nasze pierwsze zlecenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu oraz bezpieczeństwie zainwestowanych pieniędzy, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytym szacunkiem i niegasnącą od 1990 roku pasją.