29 lat tradycji
Markowa jakość
Terminowość
5 lat gwarancji
Zadzwoń
tel. +48 609 340 106
Wojska Polskiego 29
70-246 Szczecin

Partnerzy

Najnowsze komentarze

  Archiwa

  Kategorie

  • Brak kategorii

  Współpracujemy z najlepszymi

  Nasze meble montowane są również w realizowanych aktualnie inwestycjach deweloperskich na terenie Pomorza Zachodniego, zaś dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi z nami firmami meblowymi i wyposażeniowymi oferta nasza jest jeszcze pełniejsza i ciekawsza.

  VIP Kuchnie

  Partner firmy Wiking - VIP Kuchnie

  TRES Szczecin

  Partner firmy Wiking - TRES Szczecin

  Dystrybutor sprzętu AGD najlepszych światowych i polskich marek. Blisko 20 letnie doświadczenie i nabyta specjalizacja w dziedzinie urządzeń AGD firmy Tres daje naszym klientom 100% satysfakcji oraz szeroki wybór sprzętu kuchennego podczas dokonywania zakupu.

  Rosenthal

  Partner firmy Wiking - Rosenthal Kaskada Szczecin

  Salon Rosenthal Szczecin oferuje ponadczasowe i klasyczne produkty, których jakość wykonania doda uroku każdej nowoczesnej, jak i klasycznej kuchni.

  FRANKE

  Partner firmy Wiking - Franke

  W naszych realizacjach wykorzystujemy systemy kuchenne szwajcarskiej marki FRANKE. Ich jakość została doceniona przez tysiące klientów na całym świecie.

  Siemens

  Partner firmy Wiking - Siemens

  Urządzenia marki Siemens są idealnym wyborem dla kuchni projektowanej na wymiar. Szeroki wybór produktów i niekwestionowana jakość to gwarancja pełnej satysfakcji.

  VIP Home

  Partner firmy Wiking - VIP Studio Home

  Szczecińska marka o europejskiej renomie i doświadczeniu zbieranym od 2003 roku. VIP Studio Home to kompleksowe rozwiązania oraz wysoka jakość realizacji.

  Bafsel Progress

  Partner firmy Wiking - Bafsel Progress

  Firma Bafsel Progress zajmuje się kompleksowymi aranżacjami wnętrz oraz remontami. Istnieje na rynku od 2016 roku.

  Masz pytania? To świetnie!
  Zadzwoń do nas!
  tel. +48 609 340 106
  studiowiking@studiowiking.pl

  Nasi partnerzy:

  VIP Kuchnie
  TRES Szczecin
  Rosenthal
  FRANKE
  Siemens
  VIP Home
  Bafsel Progress
  Kompleksowa usługa

  Kompleksowa usługa

  Komfort Klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego oferujemy szereg usług, który pozwoli stworzyć idealną kuchnię od podstaw. Rozmawiamy z Wami, by ustalić Wasze potrzeby, następnie wykonujemy wszystkie pomiary, wizualizacje, by na końcu zmaterializować Wasze wizje i wreszcie zamontować gotowe meble.

  Fachowa pomoc i wsparcie

  Fachowa pomoc i wsparcie

  Nasz zespół zawsze służy radą i fachową pomocą. Błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy i z wielką chęcią wspieramy naszych Klientów, również długo po zrealizowaniu zlecenia. Z uśmiechem odpowiadamy na Wasze pytania i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

  Nasze priorytety

  Nasze priorytety

  Wy, drodzy Klienci! Każdego z Was już od blisko 30 lat traktujemy jak nasze pierwsze zlecenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu oraz bezpieczeństwie zainwestowanych pieniędzy, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytym szacunkiem i niegasnącą od 1990 roku pasją.