29 lat tradycji
Markowa jakość
Terminowość
5 lat gwarancji
Zadzwoń
tel. +48 609 340 106
Wojska Polskiego 29
70-246 Szczecin

Opinie

Najnowsze komentarze

  Archiwa

  Kategorie

  • Brak kategorii

  Doświadczenie, o którym się mówi

  Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu mebli kuchennych na wymiar zaowocowało w postaci bardzo wielu zadowolonych klientów ze Szczecina, jak i całej Polski, którzy chętnie polecają naszą firmę, jak i wracają do naszych usług.

  Zachęcamy do zapoznania się z niektórymi opiniami na temat Studia Wiking.

  Agata

  Kuchnia prezentuje się na żywo jeszcze lepiej niż na projektach i wizualizacjach. Podejście do klienta profesjonalne, a obsługa niezwykle przyjazna. Zlecenie zrealizowane sprawnie. Cena zdecydowanie adekwatna do jakości i wykonania. Czego chcieć więcej 🙂 Jest pięknie! Rodzice są bardzo zadowoleni ze swojej nowej kuchni 🙂

  Przemek

  Polecam Studio Mebli Kuchennych Wiking jako bardzo rzetelnego dostawcę. Projekt kuchni, która powstała w moim mieszkaniu i jej wykonanie jest bez żadnych zarzutów. Do tego można liczyć na fachową poradę i współpracę na etapie projektowania – to bardzo istotne dla osiągnięcia zadowalającego efektu końcowego. Jeśli miałbym po raz drugi wybierać wykonawcę mojej kuchni, nie wahałbym się wrócić!

  Masz pytania? To świetnie!
  Zadzwoń do nas!
  tel. +48 609 340 106
  studiowiking@studiowiking.pl

  Nasi partnerzy:

  VIP Kuchnie
  TRES Szczecin
  Rosenthal
  FRANKE
  Siemens
  VIP Home
  Bafsel Progress
  Kompleksowa usługa

  Kompleksowa usługa

  Komfort Klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego oferujemy szereg usług, który pozwoli stworzyć idealną kuchnię od podstaw. Rozmawiamy z Wami, by ustalić Wasze potrzeby, następnie wykonujemy wszystkie pomiary, wizualizacje, by na końcu zmaterializować Wasze wizje i wreszcie zamontować gotowe meble.

  Fachowa pomoc i wsparcie

  Fachowa pomoc i wsparcie

  Nasz zespół zawsze służy radą i fachową pomocą. Błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy i z wielką chęcią wspieramy naszych Klientów, również długo po zrealizowaniu zlecenia. Z uśmiechem odpowiadamy na Wasze pytania i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

  Nasze priorytety

  Nasze priorytety

  Wy, drodzy Klienci! Każdego z Was już od blisko 30 lat traktujemy jak nasze pierwsze zlecenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu oraz bezpieczeństwie zainwestowanych pieniędzy, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytym szacunkiem i niegasnącą od 1990 roku pasją.