29 lat tradycji
Markowa jakość
Terminowość
5 lat gwarancji
Zadzwoń
tel. +48 609 340 106
Napisz do nas
salon@studiowiking.pl
Wojska Polskiego 29
70-246 Szczecin

O firmie

Nasza firma powstała w 1990 roku. Wiąże się to z latami tradycji i doświadczeń na rynku polskim i zagranicznym.

Doradzamy właściwe rozwiązania. Oferowany program obsługi klienta czyni produkt przyjaznym dla kupujących.

Nasze zestawy produkowane są na indywidualne zamówienie.

Po uważnym wysłuchaniu życzeń i sugestii Klienta pracę rozpoczyna zespół projektantów.

Dzięki zastosowaniu komputerowych symulacji jest on w stanie dostosować zestaw do każdego wnętrza.

Jest dla nas oczywiste, że stylistyka naszych zestawów musi być zgodna z trendami światowego designu, w którym łączy się wysoki standard z komfortowym i bezpiecznym użytkowaniem mebli.

Ponieważ każdy zestaw traktujemy jako kompleksowe rozwiązanie, detale wykończeniowe są dla nas równie ważne jak nowoczesny sprzęt do zabudowy.

Zapewniamy więc profesjonalne doradztwo przy wyborze sprzętu AGD, uwzględniające między innymi jego stylistykę i funkcjonalność.

meta: Firma funkcjonuje już od 1990 roku i prężnie rozwija się po dziś dzień. Nasze działania opierają się na kontakcie z klientem oraz spełnianiu jego wizjonerskich potrzeb.

Masz pytania? To świetnie!
Zadzwoń do nas!
tel. +48 609 340 106
salon@studiowiking.pl

Nasi partnerzy:

VIP Kuchnie
TRES Szczecin
Rosenthal
FRANKE
Siemens
VIP Home
Bafsel Progress
Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa

Komfort Klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego oferujemy szereg usług, który pozwoli stworzyć idealną kuchnię od podstaw. Rozmawiamy z Wami, by ustalić Wasze potrzeby, następnie wykonujemy wszystkie pomiary, wizualizacje, by na końcu zmaterializować Wasze wizje i wreszcie zamontować gotowe meble.

Fachowa pomoc i wsparcie

Fachowa pomoc i wsparcie

Nasz zespół zawsze służy radą i fachową pomocą. Błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy i z wielką chęcią wspieramy naszych Klientów, również długo po zrealizowaniu zlecenia. Z uśmiechem odpowiadamy na Wasze pytania i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasze priorytety

Nasze priorytety

Wy, drodzy Klienci! Każdego z Was już od blisko 30 lat traktujemy jak nasze pierwsze zlecenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu oraz bezpieczeństwie zainwestowanych pieniędzy, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytym szacunkiem i niegasnącą od 1990 roku pasją.